Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

April 2017
M T W T F S S
« Mar   May »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m.Kovo 2- 4 d. Bazinis Teta gydymo kursas

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Balandžio 24- 30 energijos

ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Šią savaitę mus pasieks pakankamai harmoningos energijos, skatinančios savistabą, koncentraciją, dėmesio sutelkimą į visuomenei svarbius uždavinius. Įvykių tempas lėtės, būsime atsakingesni, veiksime apgalvotai, pasverdami riziką ir galimybes.

Vis dėl to galime jausti tempo lėtėjimą darbuose,- dabar bus ne taip aktualu patys darbai, kiek tinkamas jų parengimas, informacinis procesas. Skuba nepasiteisins, aplinkybės diktuos savo tempą, turėsime prisitaikyti, prisiderinti prie kitų kartu veikiančių asmenų ar jėgų.

Santykiuose atsiras daugiau konkretumo. Mažiau painiosimės į jausmus, mažiau mus vargins emocijos, tačiau ir giliau pajusime tuštumą, kuri atspindės mūsų esybės troškimą, kad būtume suprasti, reikalingi ir mylimi. Bus baugu mėgautis vien savo paties draugija, tačiau suvoksime, kad tik patys savyje galime rasti tai, ko ieškome ar tikimės iš kitų.

Protas, logika, suvokimas veiks puikiai,- galimi drąsūs, nauji technologiniai sprendimai, atradimai, sumanymai, kaip veikti efektyviau.

Silpnesni ir lengviau pažeidžiami bus galva ir kaklas. Mus dažniau aplankys įtampos, nuovargio, per didelės atsakomybės būtis. Galime fiziškai jausti savo nešamos „gyvenimo naštos“ svorį, sunkumą, įtaką mūsų judėjimui ir greičiui.

Dėl didesnio mus pasiekiančio informacijos srauto, išaugs mentalinių perkrovų rizika. Svaiginančiomis priemonėmis ar medikamentais pasiektas poilsis netaps atgaiva nei mūsų kūnui, nei protui, o po to sekantis etapas, bus dar sunkesnis,- labiau apkraunantis mūsų organizmo sistemas, sustiprinantis vienatvės ir beprasmybės pojūtį.

Gali būti sunku atsispirti akimirkos susižavėjimui ar instinktyviam potraukiui. Seksas dažnai bus nesaugus, neplanuotas. Pamažu skleisis „tamsioji“, iki šiol nepažinta mūsų asmenybės dalis. Pasąmonėje gali aktyvuotis ten slypinčios visiškai mums netikėtos programos, kurių įtakoje elgsimės kitaip, nei patys ar mūsų artimieji yra įpratę. Pasauliui parodysime kitą savo pusę, kitą „veidą“ ir elgesio taisykles.

Pavargę nuo apkrovų, dažniau leiskime sau pabūti vienumoje, tyloje, jeigu jaučiame poreikį- pasitraukime nuo įtempto darbo, atidėkime sprendimą. Elkimės apgalvotai ir lėtai,- taip ne tik rasime geriausią išeitį, bet būsime atsakingesni, ramesni ir sveikesni.

 

 

 
aut. Eglė Gleščinskienė
Psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos Magistrė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

ENERGINIAI HARMONIZATORIAI- www.kosmoenergetika.lt/harmonizatoriai/

Comments are closed.

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS