Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

April 2017
M T W T F S S
« Mar   May »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m.Kovo 2- 4 d. Bazinis Teta gydymo kursas

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Balandžio 17- 23 energijos

ENERGIJŲ KALENDORIUS


Prasideda puikus ir darbingas metas, kuomet galima imtis atsakingų darbų, ilgalaikių projektų ir veiklos, kuri planuojama į ateitį.

Sėkmė lydės nesiblaškančius, turinčius pastovias nuostatas ir vertybes asmenis, nekeičiančius savo nuomonės dėl įvaizdžio, kitų nepatenkintų asmenų, ar bet kokios siekiamos naudos. Tai laikas, kai sėkmingai galima spręsti žemės, nuosavybės, gyvenamosios vietos klausimus, priimti ilgalaikius sprendimus ir tai įtvirtinti sutartimis.

Galima sudarinėti sutartis, kurti ir tvirtinti taisykles, įvesti kontrolę kažkokiems procesams. Atsiras poreikis viską sutvarkyti, pašalinti abejones ir bet kokias juridinių ar kitų, apibrėžiančių tvarką ir sąlygas, dokumentų silpnąsias vietas. Galime sulaukti griežtesnių darbdavių reikalavimų, privalėsime ir patys susiimti ir laikytis tvarkos, bet kokius reikalavimus taikyti ne tik kitiems, bet ir sau.

Šios savaitės energijos pakankamai harmoningos ir konkrečios- skatinančios elgtis teisingai, kalbėti atvirai, savo pozicijas pagrįsti ne vien žodžiais, bet ir konkrečiais darbais.

Vis dėl to šis metas bus sudėtingesnis tiems, kas priima ir domisi įvairia kriminaline informacija, negandomis, kas klausosi žinių apie nelaimes ir visokius kenkiančius žmonėms dalykus. Atverdami savo dėmesį šiai informacijai, kartu atsiversime ir panašiame energetinių vibracijų lygmenyje veikiančioms nepalankioms jėgoms, tad į mus lengviau ir greičiau galės patekti negatyvios programos, žemutinių astralinių sluoksnių pasaulių energijos, kurios įtakos energijos praradimą, pesimizmą, įvairaus pobūdžio paniką ir baimę.

Turėtume kontroliuoti į mus patenkančią informaciją, apsaugoti savo artimuosius nuo žinių apie smurtą, mirtis, iškrypimus…  Išlaikydami informacinę švarą apie save, apsisaugosime nuo įvairaus pobūdžio negatyvių dalykų, išliksime ramūs, nebūsime emociškai pažeidžiami.

Mūsų aplinkoje atsiras daugiau šviesių energijų, tačiau skubėti atsipalaiduoti nereikėtų,- galime tapti lengvu taikiniu vadybininkams, norintiems mums įsiūlyti nereikalingas prekes, imti kreditus ar sudaryti ilgalaikes sutartis.

 

 
aut. Eglė Gleščinskienė
Psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos Magistrė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

ZOROASTRIZMO- ŠVIESOS ENERGIJŲ SEMINARAS
http://www.kosmoenergetika.lt/seminaru-tvarkarastis/zoroastrizmo-seminaras/

 

Comments are closed.

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS