Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

March 2017
M T W T F S S
« Feb   Apr »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2018 m.Vasario 16- 18 d. Pažengusiųjų Teta gydymo kursas

Informacija skyrelyje SEMINARŲ TVARKARAŠTIS
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Kovo 20- 26 energijos

ENERGIJŲ KALENDORIUS

 

Ateina naujų darbų ir naujo susitelkimo energijų banga. Tai metas, kai bus lengviau atsisakyti mums nusibodusių, varžančių ar slegiančių dalykų. Pasaulis plačiau atvers prieš kiekvieną iš mūsų duris- jeigu tik nesilaikysime įsikabinę į mums įprastus, gerai žinomus, nuolat kartojamus dalykųs,- tuurėsime progą pakeisti savo gyvenimą, keisti gyvenamą vietą, keliauti.

Ši savaitė- lyg atvirų durų diena,- galėsime išbandyti tai, ką vis atidėliojome, kur pritrūkdavome drąsos ar ryžto.

Energijos skatins veikti greitai, augs dinamika, o kartu ir rizika.

Globaliai ir harmoningai spręsti iškilusias tarptautines problemas bus itin sunku, netikėtai gali prasiveržti iki šiol tramdyta brutalios, naikinančios galios energija. Kikevieno mūsų susitelkimas ties kažkokiais pozityviais dalykais, vidinė ramybė ir tikslingos pastangos, kad šios ramybės būtų kuo daugiau, slopins agresyvų bet kokio konflikto foną, todėl stenkimės ir atsakingai dirbkime taikdarių darbą. Tegul jis vyks šeimoje, draugų rate, darbo bei politinių grupių veikloje. Skleidžiama darna ir harmonija, siekiant sustabdyti bet kokius neadekvačius, žalojančius žmones ir aplinką veiksmus, bus galingas visų mūsų mylinčių širdžių ginklas, kurį turėtume pasistengti naudoti šiuo metu visa galia ir visu pajėgumu.

Pamirškime nuoskaudas, nesiduokime valdomi egoizmo, keršto ir pykčio nuotaikų, rinkimės darnos ir meilės kelią. Tai vienintelė mūsų galimybė padėti ne tik sau, bet ir kitiems. Jeigu situacija mūsų netenkina- tuomet palikime ją, pasitraukime, be reikalo nekeldami grėsmės, konfliktų, nekurstydami pykčio židinių.

Tegul mūsų aplinkoje sklis ramybės, pasitikėjimo, saugumo ir meilės visa kam energija. Ieškokime savo kelio, semkimės energijos ir ženkime savo žingsnius, į siekiamą tikslą. Šią savaitę bus ypač saugomi ir globojami tie, kas mylės pasaulį, kas su vaikišku naivumu tikės gėriu, šviesa ir pozityviu bet kokio reikalo sprendimu.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
Psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos Magistrė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

DVASINIS UGDYMAS- SEMINARAI SU PROFESIONALIAIS MOKYTOJAIS

 

Comments are closed.

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)

Dėmesio- pas mus pradėjo veikti PAŽINČIŲ KAMPELIS

Žiūrėkite skyrelyje PAŽINTYS