Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

August 2014
M T W T F S S
« Jul   Sep »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2019 m. Gruodžio 4 d. Kosmoenergetikos pradžios seminaras

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Kalbantis vanduo

Mistinės patirtys

 

Skaitytojo laiškas
 

Vanduo man kalba įvairius dalykus. Vos tik atsuku kraną ir vanduo pradeda bėgti, girdžiu melodiją, kurią galiu padalinti į žodžius ar gal mintis. Anksčiau man tai buvo labai įdomu. Klausydavau, ką man papasakos vanduo. Kartais tai būdavo nerišlios istorijos apie lietų, bėgančias vandens sroves. Kartais apie gėles, augalų lapus, šiukšles, kurios plaukioja vandenyje. Paskui apie rudai žalią masę- nežinau kaip tai pavadinti- gal tai kokios žolės vandenyje, gal kažkur nusėdęs purvas.

Jei tokio kalbančio vandens prisipilu į stiklinę, nelabai noriu jo gerti. Gerai jeigu ten istorijos apie plaukiojančius žiedlapius, o jeigu apie tą purvą…?

Prisimenu savo močiutę. Ji man anksčiau sakydavo- „ klausyk ką tau pasakys vanduo“. Maniau čia tik toks pasakymas, kad reikia žiūrėti ar vanduo švarus ir tik tada jį gerti. Bet pas močiute gerdavau vandenį, kurį ji atsinešdavo iš netoliese buvusio šaltinio. Tad jis visada buvo švarus ar klausyčiau ar ne..

Atėjo diena, kai nebegaliu naudoti iš krano bėgančio vandens. Grįžau namo sukaitusi ir pirmieji žingsniai buvo prie virtuvės kriauklės- atsigerti. Atsukau kraną ir laikydama puodelį, klausiau kažkokio vėjo, pasakojimo apie baltus pūkučius ir apie mirtį. Nežinau kieno, bet gilus skausmas liejosi tame vandens kalbėjime. Toks skausmas, kurį išgirdus nebeeina jo nuslopinti. Nežinia iš kur, nežinia kieno- vanduo atnešė skausmą. Kieno jis?

 
Savo istoriją mums atsiuntė:  Gytė
 

 

Atsiųsk savo pasakojimą ir tu…

Pasidalink įdomiais patyrimais su svetainės  www.kosmoenergetika.lt  skaitytojais. Jūsų laiškų laukiame el. paštu: sviesos.kelias@gmail.com

 

——————    Tinklaraštis www.kosmoenergetika.lt   ——————

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)