Knyga AIŠKIAREGĖ – sužinok ir įsigyk…

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė - Elė Soul

Kodėl mes čia?

Kiekvienas iš mūsų yra mėnulis ir turi savo tamsiąją pusę, kurios niekas nemato.
(Mark Twain)

Kalendorius

July 2014
M T W T F S S
« Jun   Aug »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Jūs čia esate todėl, kad tam atėjo laikas…

SEMINARAI

2019 m. Gruodžio 4 d. Kosmoenergetikos pradžios seminaras

Informacija skyrelyje SEMINARAI
Teirautis kosmoenergetika
@gmail.com

Nori sužinoti?

Atsakymas iš Anapilio

Mistinės patirtys

 

 Skaitytojo laiškas


Susipykau su mylimu draugu, po dviejų metų draugystės. Niekaip nesupratau kodėl. Tarp mūsų nebuvo jokio kivirčo, nesusipratimų, nebuvo kažkokių kitų ardančių mūsų santykius reikalų. Nebuvo kitų draugų ar draugių. Tiesiog jis vieną vakarą pasakė man, kad viskas, daugiau nebebūsime kartu ir net nesimatysime niekada…

Tomas susirinko daiktus ir tą patį vakarą išėjo. Nežinau kur. Jis neturėjo giminaičių ar artimų draugų, pas kuriuos galėtų gyventi, tad vis vyliausi, kad po kelių valandų sugrįš, atsiprašys ir viskas bus gerai.

Jis negrįžo. Kelias dienas apie jį nieko nežinojau. Paskui kiekvieno pažįstamo pradėjau klausinėti gal ką žino apie Tomą, gal matė jį, gal gali paaiškinti man tai , kas įvyko.

Praėjo dvi savaitės, vis dar nieko apie jį negirdėjau ir labai nerimavau. Vis dažniau kankindavo mintys, kad jam atsitiko kažkas blogo, kad gal dar galima tai pakeisti ir jį išgelbėti. Tik nežinojau nuo ko ir ar reikia tokio gelbėjimo jam.

Vakar laidojo mano draugės močiutę, buvau laidotuvėse ir ten nekaip jaučiausi. Gal būt dėl to, kad mirusioji buvo laikoma namuose ir kelias dienas gulintis jos kūnas pripildė kambarį kažkokio mirties kvapo. Vos įėjus ten man svaigo galva, negalėjau susikoncentruoti ir net normaliai išlaikyti lygsvaros.

Kai karstas buvo išvežtas į kapines buvo kažkiek geriau, nes lauke mane atgaivino vėsus, grynas oras, dvelkiantis vėjelis ir nestiprus lietus.

Tą naktį, kai jau buvau beužmieganti, prie lovos pamačiau moters siluetą su tamsiu audeklu. Išsigandau, kad net negalėjau šūktelėti, tačiau gyvenau viena ir net nebuvo ką šaukti į pagalbą. Ji stovėjo, arba tiksliau plazdeno taip lyg plazdentų plonytė šilko užuolaida vos judinama vėjo. Laukiau ir bijojau, kad ji eis link manęs. Tačiau ji tik stovėjo ir tylėjo. Pagalvojau, kad gal tai ta mirusi močiutė, ji karste gulėjo aprengta su panašiais tamsiais rūbais ir kažkuo buvo į ją panaši.

Kažkiek įsidrąsinau ir pagalvojau, kad gal būt galiu jos ko nors paprašyti ar paklausti jeigu ji vis tiek yra čia. Tada paklausiau „Gal žinai kur yra Tomas?“ ..

Moteris toliau plazdeno ir maniau nesulauksiu jokio atsakymo ar žinios. Nusibodo laukti. Atrėmiau galvą į pagalvę, užsimerkiau ir, nežinau, gal būt užmigau ar kažkaip atsijungiau. Pamačiau Tomą, ji už parankių laikė ir vedė du kareiviai. Atrodė lyg Tomas būtų suimtas ar kažką blogo padaręs…

Po pusantro mėnesio sužinojau, kad Tomas sulaikytas, kad dalyvavo kažkokios grupuotės nusikalstamoje veikloje. Kaip suprantu, atsakymas man atėjo iš Anapilio..?

 

Savo istoriją mums atsiuntė:  Jurgita
 

Atsiųsk savo pasakojimą ir tu…

Pasidalink įdomiais patyrimais su svetainės  www.kosmoenergetika.lt  skaitytojais. Jūsų laiškų laukiame el. paštu: sviesos.kelias@gmail.com

 

——————    Tinklaraštis www.kosmoenergetika.lt   ——————

Comments are closed.

Knyga „Kas Tu?“. ATSISIŲSK NEMOKAMAI!


E-knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela...

Pamąstymai

Sielos kalba nepaiso jokių pasaulio taisyklių. Ji yra muzika, laisvai besiliejanti iš vidaus ir užpildanti visas žmonių gyvenimo spragas ir įtrūkius, išlyginanti visų nusivylimų randus, kuriuos teko patirti einant atšiauriu gyvenimo keliu. (A.Dainys)